Бульвар Лесі Українки 34, 2-й під’їзд, 6-й поверх
Київ, 01133, Україна

Компанія «Інфо Сапієнс Інт.» на замовлення Міжнародної організації з міграції та за підтримки Міністерства у справах ветеранів України проводить загальнонаціональне опитування ветеранів в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України» за фінансування Європейського Союзу.

Основною метою опитування є збір та аналіз інформації щодо соціально-економічного профілю ветеранів, їх потреб та проблем, доступу до послуг, необхідності отримання професійної та емоційної підтримки.

Опитуванням буде охоплено 4 000 ветеранів, що проживають у 24 областях України, відповіді ветеранів є суворо конфіденційними, отримані результати будуть оброблені в узагальненому вигляді, контакти опитаних нікому не будуть передаватися.

Запрошуємо Вас взяти участь у опитуванні або надати контактну інформацію потенційних респондентів з-поміж ветеранів, які могли би взяти участь в опитуванні. Ще раз хочемо підкреслити що участь в опитуванні є добровільною та анонімною.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до Деніса Ростенка, представника Інфо Сапієнс Інт., e-mail Denis.Rostenko@sapiens.com.ua, тел. +380 66 426 8679.

Якщо у вас є питання щодо досліджень, ми завжди раді Вам допомогти в цьому.

Зв'яжіться з нами